Coupling HyBag - Kärcher Hobby
| Length | 50 mm |
| Pieces | 1 |
| Material | Brass, Plastic |
| Connection coupling 2 | N.n.a. |
| Warranty | Standard, in accordance with our general service & warranty conditions, listed under the heading "Customer Service -> Complaints & Returns" at the bottom of this web page. |
| Connection coupling 1 | N.n.a. |
| Weight | 50 g |
| Coupling type | Various |
| Height | 25 mm |
| Width | 25 mm |
| Animal group | Cattle, Pigs, Poultry, Sheep, Goats, Other |
Coupling HyBag - Kärcher Hobby
| Length | 50 mm |
| Pieces | 1 |
| Material | Brass, Plastic |
| Connection coupling 2 | N.n.a. |
| Warranty | Standard, in accordance with our general service & warranty conditions, listed under the heading "Customer Service -> Complaints & Returns" at the bottom of this web page. |
| Connection coupling 1 | N.n.a. |
| Weight | 50 g |
| Coupling type | Various |
| Height | 25 mm |
| Width | 25 mm |
| Animal group | Cattle, Pigs, Poultry, Sheep, Goats, Other |