The MS Greenline Quattro is an aid for cleaning and disinfecting stalls. Foaming and disinfecting can be done in one act, when connected to a high pressure system.
| Depth | 90 cm |
| Length | 113 cm |
| Pieces | 1 |
| Venturi tap | 1.5 |
| Warranty | Standard, in accordance with our general service & warranty conditions, listed under the heading "Customer Service -> Complaints & Returns" at the bottom of this web page. |
| Hazardous product | Yes |
| Width | 78 cm |
| Animal group | Cattle, Pigs, Poultry, Sheep, Goats, Other |
| Manual | Always read the user manual before use |
The MS Greenline Quattro is an aid for cleaning and disinfecting stalls. Foaming and disinfecting can be done in one act, when connected to a high pressure system.
| Depth | 90 cm |
| Length | 113 cm |
| Pieces | 1 |
| Venturi tap | 1.5 |
| Warranty | Standard, in accordance with our general service & warranty conditions, listed under the heading "Customer Service -> Complaints & Returns" at the bottom of this web page. |
| Hazardous product | Yes |
| Width | 78 cm |
| Animal group | Cattle, Pigs, Poultry, Sheep, Goats, Other |
| Manual | Always read the user manual before use |