Heliflex hose 1" per 3 meter
| Length | 3 m |
| Pieces | 1 |
| Connection input | 1" Hose |
| Material | Plastic |
| Connection output | 1" Hose |
| Warranty | Standard, in accordance with our general service & warranty conditions, listed under the heading "Customer Service -> Complaints & Returns" at the bottom of this web page. |
| Animal group | Cattle, Pigs, Poultry, Sheep, Goats, Other |
| Diameter | 25 mm |
| Colour | Green |
Heliflex hose 1" per 3 meter
| Length | 3 m |
| Pieces | 1 |
| Connection input | 1" Hose |
| Material | Plastic |
| Connection output | 1" Hose |
| Warranty | Standard, in accordance with our general service & warranty conditions, listed under the heading "Customer Service -> Complaints & Returns" at the bottom of this web page. |
| Animal group | Cattle, Pigs, Poultry, Sheep, Goats, Other |
| Diameter | 25 mm |
| Colour | Green |