Letter W for tattooing forceps 20 mm
| Pieces | 1 |
| Pin length | 9 mm |
| Tattooing type | Tattoo sign forceps |
| Sign height | 20 mm |
| Warranty | Standard, in accordance with our general service & warranty conditions, listed under the heading "Customer Service -> Complaints & Returns" at the bottom of this web page. |
| Type tattooing sign | Letter |
| Animal group | Cattle, Pigs, Poultry, Sheep, Goats, Other |
| Pin type | Needle |
| Letter | W |
Letter W for tattooing forceps 20 mm
| Pieces | 1 |
| Pin length | 9 mm |
| Tattooing type | Tattoo sign forceps |
| Sign height | 20 mm |
| Warranty | Standard, in accordance with our general service & warranty conditions, listed under the heading "Customer Service -> Complaints & Returns" at the bottom of this web page. |
| Type tattooing sign | Letter |
| Animal group | Cattle, Pigs, Poultry, Sheep, Goats, Other |
| Pin type | Needle |
| Letter | W |